







Вже другий рік поспіль «Острозька сімʼя» і колектив Острозької академії оголошують відкриття фотоконкурсу імені Максима Бурди🕊️
📌 Тема 2026: «Історія любові» 🔐
Цього року участь зможуть взяти студенти @ostrohacademy1576 УСІХ факультетів!
Від сьогодні, 30 квітня 2026 року, розпочинається прийом фоторобіт у трьох номінаціях:
- Портретна фотографія
- Репортажне фото
- У стилі Максима
❗️Посилання, за яким студенти можуть подати фотороботи для фотоконкурсу:
*За потреби посилання для участі можемо надіслати особисто у приватні повідомлення 📩
🔖 Терміни проведення фотоконкурсу:
🔸Прийом робіт: 30 квітня — 24 травня
🔸Визначення переможців: 25 травня — 3 червня
🔸Офіційне нагородження переможців: 4 червня
📎 Детальні умови фотоконкурсу можна знайти на Інстаграм сторінці @maxburda.contest.oa та на сторінці @mlukashukkk
❤️🩹 Дякую за цю важливу ініціативу та невтомну працю безпосереднім організаторам фотоконкурсу: острозькій сімʼї, Кафедрі журналістики та PR менеджменту Інституту соціально-гуманітарного менеджменту @ostrohacademy1576 🎓
📍Контакти для уточнення інформації про конкурс:
📲 Наталія Якименко, @nathalie.yakymenko, +38 096 196 3242
📲 Роман Шулик, @roman_shulyk, +38 097 67 202 50
Фото усіх учасників
Номінація «Портрет»











































Номінація «Репортаж»






























Номінація «У стилі Максима»





















📌 Анонси про фотоконкурс
НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
4 червня 2026 року у просторій і світлій залі новоакадеміного корпусу Острозької академія відбулося нагородження || щорічного фотоконкурсу ім. Максима Бурди.












Призовий фонд конкурсу у 2026 році склав 17 500 гривень. Частину коштів виділили друзі Максима, яких він символічно називав «Острозька сімʼя», іншу частину виділила викладачка американського Університету Північної Кароліни в Чапел Гілл — Маріса Порто, яка особисто була присутня на нагородженні та стала частиною жюрі.
Цей важливий проєкт памʼяті Максима в Острозькій академії провели вже вдруге.
У 2026 році фотоконкурс набув статусу всеуніверситетського: участь змогли взяти не лише студенти факультету Журналістики, де навчався Максим, як це було минулого року, а студенти вже усіх факультетів і спеціальностей.













Відкрив офіційне нагородження Роман Шулик, завідувач кафедри журналістики, який безпосередньо долучився до організації фотоконкурсу, як і минулого року.






Своїми споглядати про Максима поділилася Наталія Якименко, співорганізаторка фотоконкурсу, однокурсниця, подруга Максима та викладачка академії. Вона подякувала усім, хто долучився та надіслав свої фото у рамках фотоконкурсу та представила відео про Максима. Також друг та однокурсник Максима, Володимир, який зараз на позиціях, захищає нашу країну, записав відео, де розповів про свої спогади дружби з Максимом та висловив свою вдячність усім організаторам. Закінчив своє відео хвилиною мовчання, як знак вшанування усіх загиблих Героїв.






Своїми спогадами про Максима поділився його викладач: Максим Карповець, директор Інституту соціально-гуманітарного менеджменту.



Як і минулого року, номінацію «У стилі Максима» оцінювали його мама Ірина та дівчина Марія, яка також поділилася спогадами про Максима, подіями вшанування його памʼяті за 3 роки та в кінці оголосила переможця номінації, яку вони оцінювали спільною з його мамою.



Символічно, що переможців кожної номінації оголошували рідні для нього люди: однокурсниці Наталія Стаднік, Наталія Якименко, дівчина Максима Марія.
























У кінці заходу відбулося офіційне оголошення 3 переможців основних номінацій: «Портрет», «Репортаж», «У стилі Максима» та 5 переможців глядацьких симпатій:






Фотоконкурс ім. Максима Бурди у 2026 році набув статусу всеуніверситеського та наступного року чекатиме нових учасників у стінах Острозької академії!